מתי נכון להשתמש במכונת שטיפה בלחץ מים חמים/קרים

מכונת שטיפה בלחץ מים

מכונות שטיפה בלחץ מים מהווים את האמצעי האולטימטיבי לניקיון של כל משטח או חפץ. ישנן מכונות שטיפה בלחץ מים חמים או לחץ מים קרים. הפקיד של מכונות שטיפה בלחץ מים חמים הוא לנקות ולהמיס כל שומן או לכלוך קשה ואף לחטא משטחים שונים. האדים של הקיטורית שהיא למעשה מכונת שטיפה בלחץ מים חמים, מצמצמים את עלויות התפעול והעבודה, ואין צורך במאמץ פיזי לניקוי.

מהי מכונת שטיפה בלחץ מים חמים או קרים?

מכונת שטיפה בלחץ של מים קרים/חמים מאפשרת ניקיון מקסימאלי, באמצעות זרם של מים עוצמתי, אשר מגיע מהמכל של המכונה. ניתן לנקות כל סוג של משטח. ישנן מכונות שטיפה, אשר פועלות בלחץ מים ומיועדות לעסקים ותעשייה, כאשר המכונות הללו מאפשרות חופש תנועה בעת הניקוי, כאשר הניקוי עצמו, מתבצע באמצעות צינור מיוחד המחובר לדיזה ומזרים ים חמים או קרים במשטח שיש לנקות. 

למה משמשת מכונת שטיפה בלחץ מים קרים?

ניתן לנקות מבנים בתום השיפוץ או הבניה, באמצעות מכונות שטיפה  בלחץ מים קרים, כאשר יש להסיר לכלוך ואבק של חומרי בניה שנותרו בקירות וברצפה והאפשרות היחידה להסירם היא באמצעות מכונת השטיפה במים קרים, אשר אינה גורמת לנזק. ניתן להסיר את המפגעים הללו בקלות וללא מאמץ. מכונת שטיפה בלחץ מים קרים, יכולה לקלף צבעים, שאריות של בטון, דבקים וטיח בזמן קצר.

למה משמשת מכונת שטיפה בלחץ מים חמים?

לחץ מים קרים במכונת שטיפה, אינו יכול לטפל בעובש, בקטריות וחיידקים. למשל בענף המזון או הקוסמטיקה, על משטחי עבודה כגון: מטבחים של מסעדות, מחלבות, לולים, מאפיות , חברות קייטרינג, אולמות אירועים ועוד. על מפעלים שונים יש לעמוד בתקן של משרד הבריאות ולהחזיר את פסי הייצור תוך זמן קצר וזאת, לאחר שעברו חיטוי מלא באמצעות מכונת שטיפה בלחץ של מים חמים בטמפרטורה עד 155 מעלות צלזיוס.

מדוע מכונת שטיפה בלחץ מים חמים היא חסכונית יותר?

ראשית, שילוב של מים חמים בשטיפה בלחץ, יחד עם חומרי ניקוי, מקנה ניקיון מהיר ובזמן קצר יותר. חומרי הניקוי, פועלים טוב יותר עם מכונות שטיפה בלחץ מים חמים. העבודה של ניקוי משטחים בלחץ מים חמים נעשית עם פחות מים. גם ניקוי של משטחים שמתכוונים לצבוע או לשייף , מה ניתן לבצע באמצעות מכונת שטיפה בלחץ מים חמים. בקלות רבה יותר.

מדוע פעולת חיטוי היא יעילה יותר באמצעות מכונת שטיפה במים חמים?

כאשר יש לחטא אזור מסוים, אין כמו מכונות שטיפה הפועלות באמצעות מים חמים. למשל בבתי חולים, מרפאות, חיטוי של שטחים חקלאיים כגון רפתות, לולים ועוד. גם מוסכים, משתמשים במכונת שטיפה הפועלת על מים חמים בגלל השמנים שנמצאים במוסכים שקשה 

מדוע קל יותר לנקות בריכות, מחסנים ושבילים באמצעות מכונת שטיפה במים קרים?

במגזר הפרטי, רבים מחזיקים בבתים פרטיים, כאשר עליהם לנקות שבילים, מחסן, בריכת שחייה, מזרקות ועוד. באמצעות מכונות שטיפה במים קרים, ניתן יהיה לנקות ביעילות ומהירות ללא כל מאמץ מצדכם. למשל אבק, חול וכל לכלוך אחר, אפשר לנקות באופן מושלם ובחיסכון במים.

מה חשוב לברר לפני רכישה של מכונת שטיפה בלחץ מים קרים או חמים?

על מנת לוודא איזה מכונת שטיפה יכולה להיות האידיאלית ביותר עבורכם, עליכם לבקש הדגמה של המכונה בזמן פעולה, לוודא לגבי המותגים הטובים והמבוקשים בשוק, לברר לגבי אחריות על מכונת השטיפה, אילו שירותים נוספים מציעה החברה, מי מבצע את שירות התיקונים ועוד. לאחר שתקבלו את התשובות, תוכלו לרכוש מכונת שטיפה איכותית  כאשר יש לכם ביטחון מלא , הן בבחירה והן ביבואן עצמו.

האם מכונת שטיפה בלחץ מנקה גם רכבים?

בהחלט כן, מכונות שטיפה לתעשייה מנקות רכבים ביעילות רבה, מה שיחסוך לכם את ההוצאות ברחיצת הרכב במקומות שבהם רוחצים רכבים בתשלום. כמובן ששטיפה זו תתבצע באמצעות חומר ניקוי ובלחץ של מים קרים. למשל: צואת יונים וציפורים, ניתן להסיר באמצעות שטיפה בלחץ מים.

האם קיימות מכונות שטיפה שמחממות את המים?

בהחלט כן, ישנן מכונות שטיפה אשר מחממות את הטמפרטורה הרצויה והן מגיעות לחימום של 150 מעלות צלזיוס, לחיטוי, ניקוי כתמים קשים כגון שמן וגריז ועוד. יש לציין כי מכונות שטיפה אלה, מוצעות הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי והציבורי, כאשר גודלן ומחירן משתנה בהתאם.

מדוע מומלץ לרכוש מכונת שטיפה ממקום ידוע?

יבואן ומשווק מכונות שטיפה בלחץ מים,  יכול לתת מעטפה שלימה של שירותים שישתלמו ללקוחותיו. למשל אחריות על מכונת השטיפה, מכירת מכונות שטיפה מיד שנייה משופצות, מכירת חומרי ניקוי למכונות השטיפה, ייעוץ מקיף ברכישת המכונה, השכרת מכונות שטיפה לפרויקטים קצרים ועוד. חברת  אלרז מכונות שטיפה, היא אחת מהחברות המובילות בשוק  מכונות השטיפה, הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי והציבורי. לחברה צוותים של טכנאי תיקון מכונות שטיפה, אשר מגיעים עם ניידות שירות לכל האזורים בארץ מדן ועד אילת. כמו כן, לחברה שירותים רבים ומגוונים כגון: מכירת מכונות שטיפה איכותיות, מכירת חומרי ניקוי, מכירת מכונות לשטיפה מכל הסוגים גם מיד שנייה, ועוד.