אמן חושים לחתונה – למה דווקא אומן חושים הוא האטרקציה לחתונה שלכם?

המאמר באדיבות נטע ברסלר

זוגות רבים מנסים לחפש אטרקציות כאלה ואחרות עבור החתונה שלהם בכדי לשבור מעט את השגרה ולנסות להביא ערך מוסך לאירוע שלהם שעוד לא ראינו באירועים אחרים

שוק החתונות ראה כבר כמעט הכל כאשר בין האטרקציות שאנו רואים בחתונות ניתן למצוא רקדנים ורקדניות, תזמורות, זמרים ועוד

אמן חושים הוא אחת האטרקציות היותר מקוריות שניתן כיום לראות באירועים כאשר גם בחתונות אנו רואים לאחרונה השתלבות של אמני חושים. רבים שואלים באיזה שלב ניתן לשלב את האומן חושים בחתונה ואנו טוענים כי אחד הדברים היותר טובים באטרקציה זו היא שניתן לשלב אותו לאורך כל האירוע. אם זמר ניתן לשלב רק בשלב של הריקודים, או תזמורת רק בשלב קבלת הפנים, אומן חושים יכול להשתלב לאורך כל האירוע. כך למשל הוא יכול לעבור בין האורחים במסגרת קבלת הפנים. הוא יכול לעבור בין האורחים במסגרת הריקודים וגם להסתובב ביניהם כאשר הם יושבים בשולחנות שלהם לפני או אחרי האוכל.

מה עושה אמן חושים באירוע חתונה.

היתרון המרכזי של אמן חושים באירוע חתונה הוא יצירת קשר עם האורחים כדי לגרום להם מעט יותר להיפתח ולהיות חלק מן האירוע. כאשר אומן שהוא חלק מן האירוע מגיע אל אורח מסויים ויוצר איתו אינטראקציה ומפעיל אותו באמצעות טריק, קריאת מחשבות, בדיחה או כל דבר אחר המצב רוח של האורח יהיה טוב יותר, הוא ירגיש חלק פעיל מן האירוע ויהנה בו יותר. מעבר לכך, השילוב של אומן חושים בחתונה, בין אם במופע ובין אם בחלקים של האירוע נחשב לדבר מאוד מקורי ולכן האורחים שלהם יהיו סקרנים לגבי זה וירצו לקחת חלק באינטראקציה, מה שיקפיץ את אירוע החתונה שלהם לשלב הבא.