מהם סקרברים ולמה הם משמשים?

סקרברים, מקרצפים לבטיחות עובדים משמשים לאיתור ומניעת תאונות על ידי זיהוי מצבים מסוכנים, כגון שריפה, פיצוץ, התחשמלות או כימיקלים מסוכנים. הם משמשים גם במקום העבודה כדי להגן על עובדים מפני מחלות. מקרצפים מפלסטיק משמשים לניקוי וחיטוי משטחים. הם משמשים בתעשיית המזון ובתעשיית הניקיון.

המונח "שפשוף פלסטיק" משמש לתיאור מכונה המשתמשת במים וכימיקלים כדי להסיר את הפלסטיק מהפסולת.מקרצפים מפלסטיק משמשים לניקוי פני השטח של מיכלי פלסטיק. השיטה המשמשת לניקוי המיכל ידועה בשם "קרצוף". תהליך ניקוי זה מתרחש עקב נוכחות של בועות אוויר בחומר. הבועות נוצרות כתוצאה מתגובות כימיות והן נכלאות בחומר. כאשר הבועות הללו נלכדות, הן מתחילות להתרחב והתפשטות זו גורמת לחיכוך בינן לבין סביבתן.

מקרצפים מפלסטיק מסירים את החומר הלא רצוי מאריזת הפלסטיק. מקרצפות הפלסטיק משמשות לניקוי ופינוי פסולת מהמים. מקרצף צינורות הוא סוג של מוצר המשמש לניקוי צנרת של בית. המוצר פועל על ידי הסרת לכלוך וחומר אחר מהצינורות. הוא משמש גם להסרת פסולת וכל סוג של חומר זר ממנו.

לרכשית מיכלים לתעשיה >>>

איך זה מתבצע? 

המונח "מקרצף צינורות" הוא קצת כינוי שגוי. זה לא אומר שאתה צריך לנקות את הצינורות במכונת ניקוי המקטרות שלך – זה אומר שאתה צריך לקרצף אותם. הדרך שבה אתה עושה זאת היא באמצעות הדמיון והיצירתיות שלך.

מקרצפים כימיים משמשים להסרת כימיקלים מטקסטיל ומוצרים אחרים. ניתן להשתמש בסורגים כימיים אלו לניקוי טקסטיל, פלסטיק, זכוכית, מוצרי מזון ועוד. שואב כימי הוא מכשיר שמסיר כימיקלים מהאוויר. הוא עושה זאת על ידי לכידת הכימיקלים הללו בנוזל מיוחד ואז הפרדתם מהאוויר. הנוזל המשמש לשם כך נקרא ממס או חומר ניקוי.

מקרצפים כימיים משמשים לניקוי מוצר על ידי הסרת זיהומים ממנו. הם משמשים גם להסרת כימיקלים מסוימים מהאוויר שאנו נושמים.