איזה מאוורר תקרה כדאי לקנות ?

אמפראל מאווררים

בטח קראתם פעמים רבות כי שימוש במאוורר תקרה בחדר חוסך אנרגיה וכסף. כיוון שישנם אלפי סוגים של מאווררי תקרה, הבחירה תהיה קשה ומסובכת יותר וללא הדרכה במה הכי כדאי לכם לבחור, תוכלו לעשות טעויות ולצאת מבואסים.

איזה מאוורר תקרה כדאי לקנות? |

מאות סוגים של מאווררי תקרה יש בעולם שאת חלקם אנו מכירים ואת רובם בפחות. לא כל מאוורר יעשה את העבודה כמו שצריך וכדי להתאים את המאוורר הטוב ביותר לצרכים שלכם, תצטרכו לבדוק האם הוא יהיה מוצב בחדר העבודה או בסלון. 

התאמות ועיצובים |

יש מאווררים שמתאימים יותר להצבה בחדר העבודה בגלל גודלם ובעיקר בגלל חוזק העבודה שלהם. ההתאמה מבחינה זו היא חשובה והיא תחסוך לכם חשמל, אנרגיה והוצאות

אם תדעו היכן הם יהיו מוצבים, כך תוכלו להתאים אותם לתקרה הייעודים גם מבחינת גודל וגם מבחינה עיצובית.

איפה להתקין את המאוורר? |

רכישת מאוורר תקרה למרפסת שלכם, אינה זהה לרכישת מאווררי תקרה לסלון הבית שלכם. הסיבה לכך היא שכל מיקום חשוף לאלמני מזג אוויר ייחודיים, שיכולים להשפיע על הביצועים וחייו של המאוורר. 

חשוב שתרכשו מאוורר תקרה שמדורג ומיועד במיוחד עבור מיקומו המיועד. למידע נוסף על דירוגים, והיכן יש להשתמש בכל סוג של מאוורר תקרה, תוכלו תמיד למצוא בקריאת המדריך לרכישת מאווררי תקרה פנימיים וחיצוניים במקום בו תרכשו אותם.

מאווררי תקרה עם דירוג יבש UL |

מאווררים עם דירוג UL Dry בדרך כלל כוללים להבי עץ ברמת ריהוט ומיועדים למיקומים יבשים ומקורים – ללא חשיפה ללחות או מים. מקמו את המאווררים האלה בחדרי שינה, חדרי מגורים ומשרדים, כאשר בכל אחד מהמקומות הללו נסו להתאים גם בעיצוב.

> למגוון מאווררי תקרה איכותיים בקרו באתר https://www.amperel.co.il