איך מתמקצעים בצי קונג?

מתמקצעים בצי קונג

יותר ויותר מחקרים מראים כי למדיטציה יש השפעה גדולה על הבריאות שלנו וזאת בגלל שהיא מרגיעה אותנו, מעניקה לנו כוחות, משחררת אותנו, מאפשרת לנו לחיות את חיינו בצורה הרבה יותר טובה ובעלת ערך גדול הן לנפש והן לגוף. העניין הוא שבכדי לעשות מדיטציה שאנו נתמיד בה אנחנו צריכים להבטיח כי אנו נהנה מן התרגול שלה ולא נשתעמם. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי צ'י קונג הוא דרך מצוינת לבצע מדיטציה ויש לו הרבה מאוד יתרונת. עליכם להבין כי הצ'י קונג באמצעות נשימות ותנועות מדויקות מרגיע אותנו מאוד וכך מעניק לנו כוחות אדירים. אם אתם רוצים להתמקצע בצ'י קונג עליכם למצוא קורס למדריכי צ'י קונג עם מורה טוב וללמוד ממנו את רזי השיטה. ככל שהמורה שלכם יהיה יותר טוב כך הוא אתם תלמדו יותר טוב וזהו משהו שכדאי לכם לקחת בחשבון ולחשוב עליו לעומק.

מדוע ניסיון הוא כל כך קריטי בהוראת צ'י קונג?

אז על מה אנחנו צריכים להסתכל כאשר אנחנו בוחרים מורה? כיצד נבטיח כי נבחר את המורה הטוב ביותר? זוהי שאלה חשובה ביותר מכיוון שיש לה השפעה אדירה עלינו. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי לניסיון יש השפעה קריטית על יכולות המורה. עליכם לקחת בחשבון כי ככל שהמורה יהיה יותר מנוסה (כמו באתר https://www.mqgisrael.com) כך סביר להניח כי הוא שולט בשיטה בצורה יותר טובה. על כן כאשר אתם מחפשים אחר מורה חדש כדאי לכם לשים לב טוב טוב כמה הוא מנוסה וזאת בכדי להבטיח כי הוא ילמד אתכם בצורה הטובה ביותר שיש ולא להתפשר על נושא זה אם חשוב לכם ללמוד בצורה הטובה ביותר.

מדוע בסופו של דבר כדאי לתרגל צ'י קונג בקבוצה?

אם אתם רוצים גם להתמקצע בצ'י קונג וגם ליהנות מן התהליך כדאי לכם להירשם לקבוצה של אמיר פרלמן שבה תלמדו את התורה הזאת. ברגע שתהיו בקבוצה יהיה לכם גם תמריץ להשקיע בתרגול מכיוון שתראו את החברים שלכם עושים זאת וגם תהיה לכם חברה נעימה בזמן התרגול וזה יעלה את רמתכם המקצועית וישפר את היכולות שלכם.

קראו גם על טיפול באוטיזם באמצעות רפואה משלימה