כורסת טלוויזיה מעור או מבד? השוואה

כורסה

האם כדאי לבחור כורסת טלוויזיה מעור או מבד? אם אתם מחפשים אחר רהיט נוח שישמש אתכם למשך שנים – כדאי לבחור במה שנוח לכם, אבל גם להבין מה היתרונות והחסרונות של כל חומר שתבחרו ממנו עשויה הכורסא. 

אז מה היתרונות והחסרונות של כורסת מעור? 

מי שיבחר כורסא עשויה מחומר כזה יוכל להנות ממראה רהיט יוקרתי ומקרירות יחסית של החומר על גבי הגוף בימי הקיץ. העור קל יותר לניקוי מבד וניתן לחדש אותו באמצעות חומר ניקוי ייעודי שמבריק ומנקה את העור מכתמים וזיעה. 

החסרונות של כורסא מעור הן שמדובר במוצר שדורש שימוש בבעלי חיים כדי לייצר, לכן מי שטבעוני או צמחוני, או שיש לו אידיאולוגיות כאלה ואחרות, בדרך כלל לא ירצה לבחור כורסא כזאת. מלבד זאת בימי החורף המגע עם העור יכול להיות פחות נעים, אבל רבים מעידים כי אין זה משנה בעונה הקרה וכי הנוחות היא מעל הכול. 

יתרונות וחסרונות של כורסת בד

כיום רבים בוחרים כורסאות מבד כדי להנות מצפייה נעימה בטלוויזיה, אירוח כיפי ועיצוב של מרחב המגורים. כורסאות בד מקנות תחושה מלטפת וחמימה ומתאימות לשילוב עם מגוון עיצובים החל מעיצוב כפרי עד מודרני. החסרונות שכורסאות בד קשה יותר לנקות משום שלא קל בד הוא כזה שדוחה כתמים, לכן חשוב להקפיד על בחירת בד דוחה כתמים או כיסוי נשלף לכביסה קלה. 

בכל מקרה, בין אם תבחרו עור או בד – כשאתם בוחרים את הכורסא שלכם בדקו כי המידות מתאימות למרחב, כי הבד מתאים לצרכים שלכם וכי העיצוב שלה מתכתב באופן הרמוני עם שאר הפריטים בחלל.