לוכד נחשים בתל אביב שלא תצטרכו לברוח סביב סביב

לוכד נחשים בתל אביב שלא תצטרכו לברוח סביב סביב

נחשים הם חלק בלתי נפרד מהחיות שקיימות בעולם הזה. נחשים הם חלק חשוב שמאפשר מזון עבור חיות אחרות וטורף חיות אחרות שנחשבות בתור מזיקים בעצמם. הם חלק ממערך שיוצר את האיזון הזה של חיים על כדור הארץ, ולכן כאשר פוגשים נחש זה חשוב מאוד לקרוא ללוכד נחשים מקצועי שיודע כיצד להרחיק נחש מתל אביב ולהעביר אותה אל שמורת טבע שבה נחשים יכולים לחיות מבלי לגרום לבני האדם לברוח מסביב. אומנם מפגש עם נחש בתל אביב זה לא דבר שבו נתקלים באופן תדיר, אבל זה חשוב להבין מה עושים.

מה עושים כשפוגשים נחש?

הדבר הכי חשוב להבין בעיקר באזורים שבהם נוטים להסתובב נחשים יותר מאשר אזורים אחרים של הארץ הוא מה עושים כשפוגשים בנחש פנים אל מול פנים. בדרך כלל אזורים שמועדים לנחשים הם כאלה שבהם מעבירים שיעור חשוב לגבי מראה של נחש ארסי ומה עושים כשנמצאים בסיטואציה שבה רואים נחש קרוב או רחוק באופן תקופתי. ובכל זאת, מהי הפעולה שבה צריכים לנקוט כשיש בסביבה נחש? התשובה היא אחת, להזמין לוכד נחשים ולא לנסות לפעול בשום צורה מלבד להתרחק למרחק של מינימום שני מטרים מן הסביבה שבה נראה הנחש. זה חשוב לשמור על קשר עין כדי למסור ללוכד הנחשים היכן זה נראה לאחרונה.

פעולות מנע חשובות

לפני שמגיעים למצב של לכידת נחשים בתל אביב, איך יכולים ליצור סביבה שאליה לא יגיעו נחשים באופן תדיר או בכלל? כאמור, ברגע בו מדובר בסביבה שבה נחשים מטיילים להם להנאתם אי אפשר למנוע הגעת נחש באופן ארעי לחלוטין, וכאן כדאי לפעול בצורה שתמנע הגעת הנחשים הללו בצורה שמושכת אותם אל הסביבה של בני האדם. הדבר הראשון הוא לשמור על אוכל סגור, ריח של אוכל מושך את הנחשים בחיפוש אחר הארוחה הבאה. דבר זה כולל ניקיון של כלובי חיות מחמד, שהן לא פעם ארוחה נהדרת לנחש. הדבר הבא הוא סגירה של אזורים שמהם יכול לחדור הנחש אל הבית. ושמירה על האזור של החצר והגינה נקיים ככל האפשר, כי שם נחש אוהב להסתתר בצורה די נעימה.

אתרו גם לוכד נחשים בגבעתיים.