אילו מצברים הכי טובים בשוק

מצברים

 

כאשר אתם נערכים לרכישת מצבר, היינו ממליצים לכם לעשות בדיקה אחרונה כדי לוודא שהמצבר אכן מת. הרבה מצברים, בדרך כלל מדגמים פחות איכותיים יכולים פשוט להירדם, אולם עם הטיפול הנכון אפשר לגמרי להחזיר אותם לתחייה.

נסו לחבר כבלים למצבר מרכב אחר לזמן ממושך ותראו איך המצבר מגיב. בדרך כלל, אם המצבר גסס הרבה זמן לפני שהוא מת, הוא כנראה באמת נגמר, אולם אם לא, הפעולה הזו בהחלט יכולה להחזיר את המצבר לחיים.

אז אלו מצברים יש היום בשוק? אלו מצברים הכי טובים? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

המצברים הכי טובים בשוק:

כמו בהרבה תחומים גם כאן, לא ניתן לומר שיש מצבר אחד שהוא המצבר הטוב ביותר בשוק בפרט כשכל רכב זקוק לסוג אחר של מצבר, אולם בהחלט יש מצברים של חברות אמינות ולעומתם, מצברים של חברות לא אמינות.

המבחן של המצבר הוא בדרך כלל במשך הזמן שהוא יכול לשרת אתכם. למה? משום שמצבר הוא סוללה וככל שהסוללה שלכם יותר איכותית היא תוכל להחזיק יותר זמן.

חברות זולות יציעו מצברים זולים אולם הם עלולים לעשות בעיות ותוחלת החיים שלהם תהיה קצרה יותר.

המבחן שלכם לבדוק האם המצבר שאתם מחזיקים כרגע ביד הוא אכן מצבר איכותי או שהוא לא שווה את המחיר, עליכם לשאול את המוכר כמה זמן אחריות יש על המצבר. אם האחריות היא רק כמה חודשים או אפילו רק שנה יש סיכוי טוב שהמצבר הזה לא כל כך שווה. חברות טובות מוכנות לתת על המצברים שלהם שנתיים אחריות.

האחריות על המצבר היא פרמטר די קובע לאיכות של המצבר. לכן, לפני הרכישה וודאו את הפרט הזה.

קראו גם על: מצברים של שנפ