פרטנר טיוי – החבילות המשתלמות ביותר

פרטנר טיוי

פרטנר היא אחת מחברות התקשורת המובילות בישראל. בדומה לחברות תקשורת אחרות החלה את דרכה בענף הסלולר עם שיווק מוצרי סלולר וחבילות שיחה וגלישה בסלולר. כיום החברה משווקת את שירותי הכבלים שלה באמצעות פרטנר טיוי וכן חיבור לשירותי אינטרנט מתקדמים ועוד. פרטנר TV היא אחת מתוכניות הכבלים הפופולריות ביותר כיום כיוון שהיא מציעה ספרייה עשירה בערוצים חיים, ספריית VOD גדולה ומגוונת, חבילת נטפליקס המתווספת לתכנים של פרטנר TV ועוד. 

החבילה המומלצת של פרטנר TV:

פרטנר TV מציעה מגוון חבילות משתלמות ביותר להצטרפות לשירותי הכבלים שלה. מבין המומלצות ביותר הינה חבילה קבועה שמחירה לא משתנה לאחר שנה או תקופה מסוימת ועולה 129 ₪ לחודש עבור ממיר אחד הכלול במחיר. ההתקנה מתבצעת ללא עלות נוספת. המנוי כולל גם מנוי לנטפליקס בנוסף לתכנים של פרטנר TV עם חבילת סטנדרט ואפשרות לצפייה ב2 מסכים שונים. החבילה איננה דורשת בהתחייבות ויש מבצעים מיוחדים למצטרפים חדשים: 21 ערוצים בשפה הרוסית לחודש ראשון במתנה, 6 חודשים חינם למנוי אמזון פריים וידיאו ועוד. 

משתלם לי השוואת מחירי תקשורת >>>

מהם הערוצים שמקבלים במסגרת החבילה?

פרטנר TV מאפשרת צפייה בערוצי עידן פלוס: קשת, רשת, 9, כאן 11, ערוץ 20, 23, 24, ערוץ הכנסת ועוד. במסגרת החבילה יש גישה גם לתכנים של נפטפליקס בלחיצת כפתור. ערוצי הספורט ONE, 5 ספורט, וספורט 5פלוס יהיו ללא תוספת תשלום. ניתן להוסיף לחבילה ערוצי ספורט פרימיום בתוספת תשלום, ערוצי הדרמות הטורקיות בתוספת תשלום ועוד. גם ערוצי הילדים לוגי, ג'וניור, זום, הירו, בייבי וערוצים אחרים יהיו פתוחים במסגרת החבילה. ערוצי חדשות, בידור, לייפסטייל, צחוק ובידור, ומגוון סרטים בערוץ הסרטים של פרטנר TV יהיו פתוחים במסגרת החבילה גם כן. לפרטים נוספים אודות חבילות נוספות מומלצות ליצור קשר עם החברה. 

להשוואת מחירי תקשורת >>>