7 סיבות לקחת הפלגת נופש ולא טיול רגלי

הפלגת נופש

אם אתם מתכננים את החופשה הבאה שלכם ואתם מתלבטים בין טיול מאורגן לטיול עצמאי, חשוב שתדעו כי כיום יותר ויותר אנשים בוחרים בהפלגה למגוון יעדים, כמו: האיים הקריביים, שייט לפיורדים, הפלגה בין נהרות באירופה ושאר חוויות מרתקות.

שייט בספינת פאר המשמשת מלון צף בו ניתן לאכול לשתות לישון ולהפליג אל יעדים מגוונים, נחשב החופשה האולטימטיבית עבור רבים! אבל מדוע רבים בוחרים בכך? הנה 7  סיבות לקחת הפלגת נופש ולא טיול רגלי:

התאמה למשפחות – כיום רבים בוחרים בהפלגות נופש ולא בטיול רגלי עצמאי וזאת בשל היכולת ליהנות מחופשה משפחתית כיפית במיוחד. רבות המשפחות המורחבות והגרעיניות אשר יוצאות אל הפלגה כזאת, תוך בילוי משפחתי נעים.

 התאמה לקבוצות – מי שרוצה להכיר אנשים חדשים, ליהנות מחופשת קרוז עם חברים קיימים, לצאת למפגשים של פנויים פנויות, או כאלה המתאימים לגיל השלישי ולקהילה הגאה: יוכל לצאת אל הפלגות נופש מותאמות אישית.

חסכון כספי – עצם כך שהפלגה כוללת את כל מה שצריך בתוך ספינת פאר, רבים חוסכים בעלויות של לינה, ארוחות ונסיעות.

הגעה אל מגוון יעדים – בהפלגת נופש עם חברת בשביל הזהב ניתן להגיע אל מגוון יעדים, בעוד שרבים תרים כמעט את כל אירופה ושאר אזורים מעניינים באמצעות ספינה שעוגנת בכל יום ביעד אחר.

טיול ארוך ונעים – הפלגות נופש הן בדרך כלל ארוכות יותר מחופשות קצרות או דילים לחו"ל לסופי שבוע. בכך אפשר ליהנות מטיול ארוך שחולש על מגוון מדינות וארצות.

הדרכה צמודה – עוד יתרון הוא היכולת ליהנות מהדרכה צמודה של מדריכים ומלווים בעת הטיול, מה שמסייע להכיר את התרבויות השונות באזור.

כיף אמתי! – יתרון אחרון וחשוב ביותר הוא היכולת ליהנות מכיף אמתי! הפלגת נופש מאפשרת מסע כיפי לכל מקום תוך הגעה אל נופים מדהימים, אל כפרים שנראה שהזמן בהם עצר מלכת, כמו גם אל מגוון ערים מרכזיות, אתרים ואטרקציות. בשל כל אלה רבים מעדיפים לצאת אל הפלגה ולא אל חופשה סטנדרטית.