מתי רצוי לפנות לעו"ד הסכם ממון?

עורך דין הסכם ממון

במידה ואתם רוצים לשמור על עצמאיות כלכלית מסויימת בחיי הזוגיות שלכם בשל כניסה למערכת הזוגית במצב כלכלי שונה ממצבו של בן הזוג שלכם, עורך דין המתמחה בהסכמי ממון יכול לסייע לכם בכך. כיום יש לא מעט עורכי דין מקצועיים ומנוסים אשר עברו את הכשרתם המקצועית בהתמחות לנושאים אלה. בחירה נכונה של עורך דין הסכם ממון מקצועי ומיומן תאפשר לכם להישאר בזוגיות יציבה ובריאה עם הסכמי ממון במטרה למנוע זליגת נכסים לבן הזוג ללא הסכמה. חשוב להדגיש כי הסכמי הממון יפרידו את כל מה שבני הזוג ירצו להפריד מבחינה כלכלית, בין אם מדובר בהפסדים או ברווחים.

הבטיחו לעצמכם עצמאות כלכלית ומוסכמת על בן או בת הזוג שלכם

עורכי דין אשר עברו את ההתמחות שלהם בנושא זה ידעו לערוך הסכמי ממון ברמת הרגישות הגבוהה ביותר במטרה להבטיח שמירה על חיי זוגיות תקינים לצד ההסכם. לכן, במידה ועד היום בחרתם שלא לערוך הסכם ממון עם בן או בת הזוג שלכם מחשש לפגיעה בחיי הזוגיות התקינים שלכם, חשוב לדעת שעורכי דין מקצועיים ידעו לערוך את הסכם ברמת הרגישות הגבוהה ביותר. כניסה לחיי זוגיות לאחר שנים ארוכות של צבירת נכסים או התחייבויות, יקנו לבן הזוג שלכם חצי לאחר יום החתונה. במקרים בהם הפערים גדולים, מומלץ לפנות לעורך דין מקצועי לתחום הסכמי הממון אשר ידע להבטיח את הטוב ביותר לשני הצדדים.

כתיבת הסכמי ממון ברמת הרגישות הגבוהה ביותר

לא מעט אנשים שמחים על שערכו את הסכם הממון ובכך הצליחו להציל חלק גדול מרכושם או לחילופין להימנע מהפסדים גדולים בגלל בן או בת הזוג. במידת הצורך, אל תהססו לפנות לעורך דין מקצועי בתחום וליהנות מהסכם ממון הוגן עבור שני הצדדים.

> אולי תמצאו עיניין גם בנושא הסכם ממון ידועים בציבור? כנסו ללינק!