7 סיבות מדוע מעצבי פנים אוהבים לעבוד עם – PolyVloer

PolyVloer

עולם חדש של חיפויי רצפה דקורטיביים נפתח בפני מעצבות ומעצבי פנים ברחבי העולם עם הטכנולוגיה החדשנית של PolyVloer. בכל מקום אליו הוא מגיע, הוא הופך להיות חביב הקהל – במיוחד אצל מעצבות פנים.

השאלה היא, מה כל כך מושך דווקא בסוג הספציפי הזה של חיפוי רצפה, שכולם רוצים דווקא אותו?

2000 גוונים של יופי

אם יש דבר אחד שמעצבות ומעצבי פנים אוהבים, הרי הוא אפשרויות בחירה.

עם PolyVloer יש לכם לא פחות מ 2000 אפשרויות בחירה בין שפע של גוונים נפלאים, המאפשרים לעצב כל חלל בהתאם לאופי שאתם רוצים לתת לו והאווירה שאתם רוצים ליצור.

שקט בעיניים

משטח הרצפה בטכנולוגיית PolyVloer הם חלקים. ללא תפרים, ללא רווחים, פשוט מרחב חלק ואחיד – בגוון שבחרתם. התוצאה היא הרמונית ומאוזנת, אלגנטית ונעימה מאוד לעיניים.

גם אפשרויות העיצוב בחלל הופכות להיות אינסופיות, בזכות ה"קנבס" האחיד של הרצפה.

שקט באוזניים

חיפויי רצפה PolyVloer הם סופגי רעשים ולכן, גם אם תגררו כיסא, או תפילו בטעות כוס על הרצפה, הדבר לא ייצור רעש. השקט הנעים הזה ילווה אתכם לכל אורך היום, בכל חלל שבו יש לכם חיפוי רצפה PolyVloer.

הטמפרטורה בחלל תמיד נעימה

בניגוד לרצפה רגילה, חיפוי PolyVloer מתאים את עצמו לטמפרטורת החלל. משום כך, הוא תמיד נעים. גם בבתים בלי חימום רצפתי – תמיד אפשר ללכת יחפים ולהתענג על תחושת חמימות נעימה.

עמידות גבוהה בפני שריטות ונזקים

התערובת הייחודית של חומר פולימרי איכותי, גמיש ואלסטי, יוצרת חיפוי רצפה עמיד במיוחד, שאינו נשרט, או נשבר.
VLOER נשאר שלם ויפה – כמו חדש, לאורך שנים רבות.

משום כך, זהו חומר מתאים במיוחד לעיצוב חללים שיש בהם תנועה ערה ואינטנסיבית, כמו חניונים, מסעדות, חנויות ומקומות ציבוריים אחרים. אבל אפשרויות העיצוב המופלאות, לצד שאר היתרונות של החומר, הופכים אותו מבוקש מאוד גם לעיצוב בתים פרטיים.

עמיד בפני מים וגם אינו מחליק!

עמידות החומר בפני מים מאפשרת לכם לנקות בקלות, אך גם אם נשפכים מים על הרצפה בטעות, אתם לא צריכים לדאוג. היא לא נהרסת, גם בחשיפה ממושכת למים והיא גם לא מחליקה, כך שאתם יכולים להסיר כל דאגה מלבכם

ניקיון ללא מאמץ

העמידות הגבוהה של החומר הופכת אותו מתאים לניקוי עם סוגים שונים של חומרי ניקוי ללא חשש. העמידות שלו בפני מים מאפשרת לכם לנקות את חיפוי הרצפה בכל דרך מתאימה לכם.

המשטח החלק, שאין בו תפרים ורווחים, אינו צובר לכלוך כלל, אלא מאפשר לכם לנקות אותו בקלות וללא מאמץ מיוחד.

לסיכום, עמידות גבוהה, אינספור גוונים לבחירה, ניקוי קל, טמפרטורה מושלמת ועוד – עם כל היתרונות של חיפויי רצפה PolyVloer אפשר להבין למה מעצבות ומעצבי פנים כל כך אוהבים לעבוד איתו.

>אולי יעניין אתכם לקרוא על חיפוי רצפת טרצו